Schedule & Results (Ingersoll & District Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeTeamOpponentVenueScoreResult
U11T2Gm1Oct 19 20206:05 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U15T2Gm1Oct 19 20207:20 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1U15 (Bantam) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U18T1Gm1Oct 19 20208:40 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U11Gm1Oct 20 20206:05 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U11 (Atom) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13T1Gm1Oct 20 20207:20 PMU13 (PW) T1 - Team 1U13 (PW) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U15T1Gm1Oct 20 20208:35 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1U15 (Bantam) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13T2Gm1Oct 22 20206:05 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13T2Gm2Oct 22 20207:20 PMU13 (PW) T2 - Team 3U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
U18T1Gm2Oct 22 20208:40 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U18T2Gm1Oct 24 20207:45 PMU18 (Midget) T2 - Team 1U18 (Midget) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm4Oct 26 20206:05 PMU11 (Atom) T2 - Team 2U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U18T1Gm3Oct 26 20208:40 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U11Gm2Oct 27 20206:10 PMU11 (Atom) T1 - Team 2U11 (Atom) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U13T1Gm2Oct 27 20207:20 PMU13 (PW) T1 - Team 1U13 (PW) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U15T1Gm2Oct 27 20208:35 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2U15 (Bantam) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U15T2Gm3Oct 28 20208:00 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U8Gm2Oct 29 20205:00 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1U8 (Minor Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U9Gm2Oct 29 20206:15 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm5Oct 29 20207:00 PMThamesford #1Thamesford #2Thamesford Recreation Centre
U18T1Gm4Oct 29 20208:40 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U18T2Gm2Oct 31 20204:15 PMU18 (Midget) T2 - Team 2U18 (Midget) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U7Gm1Nov 01 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U7Gm2Nov 01 202011:45 AMU7 (IP) - T2 - Team 3U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm1Nov 01 20201:00 PMU11 (Atom) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T1Gm1Nov 01 20202:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm1Nov 01 20207:00 PMU18 (Midget) T2 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U11T2Gm6Nov 02 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm1Nov 02 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 3 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm1Nov 02 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm2Nov 03 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U13T1Gm2Nov 03 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U15T1AGm1Nov 03 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm2Nov 04 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 3Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T2Gm3Nov 05 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm7Nov 05 20207:00 PMU11 (Atom) T2 - Team 1Thamesford # 2 Thamesford Recreation Centre
U13T2Gm4Nov 05 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm3Nov 05 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm2Nov 06 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg LL #1Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm3Nov 07 20201:00 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 2Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U11T2Gm8Nov 07 20202:30 PMU11 (Atom) T2 - Team 3Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U15T1BGm2Nov 07 20204:00 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Tillsonburg # 4 Tillsonburg Community Centre Complex
U9Gm3Nov 07 20204:15 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 2Thamesford # 1 Ingersoll Memorial Arena
MT2Gm2Nov 07 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U7Gm3Nov 08 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm9Nov 08 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 2U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm10Nov 09 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1Thamesford # 1 Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm4Nov 09 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg # 3 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm4Nov 09 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm4Nov 10 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U11 (Atom) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13T1Gm4Nov 10 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2U13 (PW) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U15T1BGm3Nov 10 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Thamesford -Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm5Nov 11 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 3Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T2Gm5Nov 12 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm12Nov 12 20207:00 PMU11 (Atom) T2 - Team 2Thamesford # 2 Thamesford Recreation Centre
U13T2Gm6Nov 12 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm6Nov 12 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm5Nov 13 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm4Nov 14 20201:00 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U9Gm4 Nov 14 20204:15 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 1Thamesford # 1 Ingersoll Memorial Arena
U15T1AGm4Nov 14 20205:30 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm4Nov 14 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 1U18 (Midget) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U8Gm5Nov 15 20208:00 AMU8 (Minor Novice) T2 - Team 2U8 (Minor Novice) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U9Gm5Nov 15 20209:15 AMU9 (Major Novice) T2 - Team 1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U7Gm4Nov 15 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 2U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm13Nov 15 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 1Thamesford # 2 Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm5Nov 15 20201:00 PMU11 (Atom) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T1Gm5Nov 15 20202:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm5Nov 15 20207:00 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U11T2Gm14Nov 16 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm7Nov 16 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm7Nov 16 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm6Nov 17 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U13T1Gm6Nov 17 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U15T1AGm5Nov 17 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm8Nov 18 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T2Gm7Nov 19 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U13T2Gm8Nov 19 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 4U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm9Nov 19 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
BT2Gm8Nov 20 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U9Gm6Nov 21 20201:30 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 2Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U11T2Gm15Nov 21 20202:30 PMU11 (Atom) T2 - Team 1Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U15T1BGm6Nov 21 20204:00 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Tillsonburg # 3 Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm6Nov 21 20204:15 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 2Thamesford # 1 Ingersoll Memorial Arena
MT2Gm6Nov 21 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U7Gm5Nov 22 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
U11T2Gm16Nov 22 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
U11T1Gm7Nov 22 20201:00 PMU11 (Atom) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13T1Gm7Nov 22 20202:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm7Nov 22 20207:00 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
Arena Access @ 8:35Nov 26 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U7Gm6Nov 29 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 2U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
[email protected] 6:05Nov 30 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 2Thamesford # 2 Ingersoll Memorial Arena
BGm13 - Access @ 7:2Nov 30 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
[email protected] 8:35Nov 30 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
U11Gm10- [email protected]:05Dec 01 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2U11 (Atom) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:20Dec 01 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2U13 (PW) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 01 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Ingersoll # 2 Ingersoll Memorial Arena
Dec 01 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Ingersoll # 1 Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:45Dec 02 20208:00 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Thamesford -Thamesford Recreation Centre
MT1Gm14Dec 02 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13Gm8- [email protected] 6:05Dec 03 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 3U13 (PW) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13Gm9- [email protected]:20Dec 03 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 4U13 (PW) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm15Dec 03 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
BGm14-Access @ 6:15Dec 04 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg # 3 Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm9- Access @ 1:15Dec 05 20201:30 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 2Thamesford -Thamesford Recreation Centre
[email protected] 2:30Dec 05 20202:30 PMU11 (Atom) T2 - Team 2Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
U9Gm9- Access @ 4:00Dec 05 20204:15 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 2Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
MT2Gm10Dec 05 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 2U18 (Midget) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U8Gm8-Access @ 7:45Dec 06 20208:00 AMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1U8 (Minor Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U9Gm8- Access @ 9:05Dec 06 20209:15 AMU9 (Major Novice) T2 - Team 1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U7Gm7- [email protected] 10:20Dec 06 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 06 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 3Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:45Dec 06 20201:00 PMU11 (Atom) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13Gm11-Access @2:15Dec 06 20202:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm11Dec 06 20207:00 PMU18 (Midget) T2 - Team 1Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
[email protected]:05Dec 07 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 2Thamesford #2Ingersoll Memorial Arena
BGm16- Access @ 7:20Dec 07 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 07 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U11Gm12- [email protected]:05Dec 08 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
U13Gm12- [email protected]:20Dec 08 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 08 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Tillsonburg # 3 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm17Dec 09 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 2Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U13Gm10- [email protected]:05Dec 10 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 4U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:20Dec 10 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 10 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:15Dec 11 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm12-Access @ 1:15Dec 12 20201:30 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1Thamesford -Thamesford Recreation Centre
[email protected] 2:15Dec 12 20202:30 PMU11 (Atom) T2 - Team 1Thamesford # 2 Thamesford Recreation Centre
U9Gm10- [email protected] 4:00Dec 12 20204:15 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 1Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
U15Gm12- [email protected]:15Dec 12 20205:30 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm12Dec 12 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Tillsonburg # 1 Ingersoll Memorial Arena
U8Gm11-Access @ 7:45Dec 13 20208:00 AMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1U8 (Minor Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U9Gm11- [email protected] 9:05Dec 13 20209:15 AMU9 (Major Novice) T2 - Team 2U9 (Major Novice) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U7Gm8- [email protected] 10:20Dec 13 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 3U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 13 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 3Thamesford #2Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:45Dec 13 20201:00 PMU11 (Atom) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
[email protected] 2:15Dec 13 20202:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
MT2Gm13Dec 13 20207:00 PMU18 (Midget) T2 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
[email protected] 6:05Dec 14 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
BGm19- [email protected] 7:20Dec 14 20207:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2Tillsonburg # 3 Ingersoll Memorial Arena
[email protected] 8:35Dec 14 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 1Tillsonburg LL #1Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:05Dec 15 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
[email protected] 7:20Dec 15 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U15Gm13- [email protected]:35Dec 15 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm20Dec 16 20208:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 3Tillsonburg # 2 Tillsonburg Community Centre Complex
U13Gm12- [email protected]:05Dec 17 20206:15 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:20Dec 17 20207:30 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm21- [email protected]:35Dec 17 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
BTGm20-Access @ 6:15Dec 18 20206:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1Tillsonburg # 1 Tillsonburg Community Centre Complex
U9Gm12- [email protected] 1:15Dec 19 20201:30 PMThamesford #1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Thamesford Recreation Centre
[email protected] 2:15Dec 19 20202:30 PMU11 (Atom) T2 - Team 3Thamesford # 1 Thamesford Recreation Centre
[email protected]:45Dec 19 20204:00 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2Tillsonburg # 4 Tillsonburg Community Centre Complex
U8Gm12- [email protected] 4:00Dec 19 20204:15 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 2Thamesford -Ingersoll Memorial Arena
MT2Gm14Dec 19 20207:50 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Tillsonburg # 2 Ingersoll Memorial Arena
U7Gm9-Access @ 10:20Dec 20 202010:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:35Dec 20 202011:45 AMU11 (Atom) T2 - Team 3U11 (Atom) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
[email protected] 6:05Dec 21 20206:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 3U11 (Atom) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
MT1Gm22Dec 21 20208:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
[email protected]:05Dec 22 20206:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U11 (Atom) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
U13Gm16- [email protected]:20Dec 22 20207:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1U13 (PW) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
u15Gm15- [email protected]:35Dec 22 20208:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2U15 (Bantam) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
U7Gm11Jan 03 202110:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
U7Gm12Jan 03 202111:45 AMU7 (IP) - T2 - Team 2U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 5:45Mar 07 20216:00 PMThamesford #1U15 (Bantam) T1 - Team 2Thamesford Recreation Centre
50 Max- Entry @ 6:05Mar 08 20216:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 08 20217:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2U15 (Bantam) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:35Mar 08 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1U18 (Midget) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max - [email protected] 9:50Mar 08 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 6:05Mar 09 20216:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @7:20Mar 09 20217:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1U15 (Bantam) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 8:35Mar 09 20218:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:35Mar 09 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U21 (Juvenile) Team #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 6:05Mar 11 20216:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 7:20Mar 11 20217:30 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
Mar 11 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:50Mar 11 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 1:15Mar 13 20211:30 PMThamesford #1U9 (Major Novice) T2 - Team 1Thamesford Recreation Centre
50 Max [email protected] 4:00Mar 13 20214:10 PMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:45Mar 13 20217:55 PMU18 (Midget) T2 - Team 2U15 (Bantam) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:50Mar 13 20219:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:05Mar 14 20219:15 AMU9 (Major Novice) T2 - Team 1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max -10:20 AccessMar 14 202110:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max -11:35 AccessMar 14 202111:45 AMU7 (IP) - T2 - Team 3U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 3:40Mar 14 20213:50 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U21 (Juvenile) Team #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 4:55Mar 14 20215:05 PMU11 (Atom) T2 - Team 2U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 5:45Mar 14 20216:00 PMThamesford #1U18 (Midget) T2 - Team 2Thamesford Recreation Centre
50 Max- Entry @ 6:05Mar 15 20216:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 15 20217:30 PMU13 (PW) T1 - Team 2U15 (Bantam) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 8:35Mar 15 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1U15 (Bantam) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Mar 16 20216:15 PMU13 (PW) T2 - Team 3U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 16 20217:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1U15 (Bantam) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:35Mar 16 20218:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:50Mar 16 202110:00 PMU21 (Juvenile) Team #1U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Mar 18 20216:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U11 (Atom) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 18 20217:30 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:50Mar 18 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max - 1:15 EntryMar 20 20211:30 PMThamesford #1U8 (Minor Novice) T2 - Team 2Thamesford Recreation Centre
50 Max - Entry @6:30Mar 20 20216:40 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 2Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:40Mar 20 20217:55 PMU18 (Midget) T2 - Team 1Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:00Mar 20 20219:10 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U21 (Juvenile) Team #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 7:45Mar 21 20218:00 AMU8 (Minor Novice) T2 - Team 1U8 (Minor Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Access @10:20Mar 21 202110:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Access @11:35Mar 21 202111:45 AMU7 (IP) - T2 - Team 2U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 3:40Mar 21 20213:50 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 4:55Mar 21 20215:05 PMU11 (Atom) T2 - Team 1U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 5:45Mar 21 20216:00 PMThamesford #1U15 (Bantam) T1 - Team 1Thamesford Recreation Centre
50 Max- Entry @ 6:05Mar 22 20216:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 2U11 (Atom) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 22 20217:30 PMU13 (PW) T1 - Team 1U13 (PW) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:35Mar 22 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2U18 (Midget) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:50Mar 22 202110:00 PMU21 (Juvenile) Team #2U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Mar 23 20216:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 23 20217:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1U15 (Bantam) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
Max 50- Entry @ 8:35Mar 23 20218:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U21 (Juvenile) Team #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:50Mar 23 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Mar 25 20216:15 PMU13 (PW) T2 - Team 1U11 (Atom) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 25 20217:30 PMU13 (PW) T2 - Team 2U13 (PW) T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 8:35Mar 25 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 1U15 (Bantam) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:50Mar 25 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 1:15Mar 27 20211:30 PMThamesford #1U8 (Minor Novice) T2 - Team 1Thamesford Recreation Centre
50 Max- Entry @ 4:00Mar 27 20214:10 PMU9 (Major Novice) T2 - Team 1Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 7:45Mar 27 20217:55 PMU18 (Midget) T2 - Team 2Thamesford #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:00Mar 27 20219:10 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U21 (Juvenile) Team #1Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:05Mar 28 20219:15 AMU9 (Major Novice) T2 - Team 1U9 (Major Novice) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Access @10:20Mar 28 202110:30 AMU7 (IP) - T2 - Team 2U7 (IP) - T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Access @11:35Mar 28 202111:45 AMU7 (IP) - T2 - Team 1U7 (IP) - T2 - Team 4Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 3:40Mar 28 20213:50 PMU21 (Juvenile) Team #1U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 4:55Mar 28 20215:05 PMU11 (Atom) T2 - Team 3U11 (Atom) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 5:45Mar 28 20216:00 PMThamesford #1U18 (Midget) T2 - Team 1Thamesford Recreation Centre
50 Max- Entry @ 6:05Mar 29 20216:15 PMU11 (Atom) T2 - Team 2U11 (Atom) T2 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 29 20217:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 1U13 (PW) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max Entry @ 7:Mar 29 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2U18 (Midget) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max- Entry @ 9:50Mar 29 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 3U18 (Midget) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Mar 30 20216:15 PMU13 (PW) T2 - Team 4U11 (Atom) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Mar 30 20217:30 PMU15 (Bantam) T2 - Team 2U13 (PW) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max Entry @ 8:35Mar 30 20218:45 PMU18 (Midget) T1 - Team 2U18 (Midget) T1 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Enter @ 9:50Mar 30 202110:00 PMU21 (Juvenile) Team #1U21 (Juvenile) Team #2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 6:05Apr 01 20216:15 PMU11 (Atom) T1 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 7:20Apr 01 20217:30 PMU13 (PW) T2 - Team 1U13 (PW) T2 - Team 3Ingersoll Memorial Arena
50 Max - [email protected] 8:35Apr 01 20218:45 PMU15 (Bantam) T1 - Team 2U15 (Bantam) T1 - Team 1Ingersoll Memorial Arena
50 Max-Entry @ 9:50Apr 01 202110:00 PMU18 (Midget) T1 - Team 1U18 (Midget) T1 - Team 2Ingersoll Memorial Arena
Printed from ingersollminorhockey.ca on Tuesday, June 22, 2021 at 10:42 AM